cs en

ROTANA a.s. ® VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.

Zavřít stránku
Zavřít stránku

Obchodník

Obchodník pomáhá zákazníkům ujasnit si požadavky a zorientovat se v tom, jak právě jim mohou být naše výrobky nejlépe užitečné.


Vzhledem k tomu, že budete spolupracovat s partnery napříč celým odvětvím, získáte na pozici obchodníka dokonalý přehled o českém strojírenství.


Při řešení nových věcí budete úzce spolupracovat s naším technickým i vývojovým oddělením, a přímo se tak budete moci angažovat v nových a zajímavých projektech.


V Rotaně nebazírujeme na tom, co všechno by měl náš nový obchodník bezpodmínečně ovládat a jakým způsobem by měl přesně věci řešit. Hodnotíme výsledek.


Nabízíme Vám perspektivu v úspěšné firmě, skvělý kolektiv a atraktivní odměny. Samozřejmostí je firemní automobil, notebook a telefon. Výzvou pak nutnost dalšího pravidelného vzdělávání.


Jste technolog, programátor nebo seřizovač? Máte několikaleté zkušenosti s CNC obráběním? Dařilo se Vám na pozici obchodně-technického prodejce nástrojů?


Zašlete nám co nejdříve svůj životopis včetně popisu praxe a upřesnění svých dovedností z oboru na e-mail: zamestnani@rotana.cz. Těšíme se na Vás.

ROTANA a.s. ® VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.