cs en

ROTANA a.s. ® VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.

Zavřít stránku
Zavřít stránku

Technik CNC technologií

Jste připraveni vzít svůj život do vlastních rukou? Najít si místo v oboru, který má našlápnuto, a získat tu zkušenosti, sebevědomí a za kvalitně odvedenou práci slušné peníze? Máme pro Vás nabídku.


V rámci své práce technika budete v Rotaně ve směnném provozu a v příjemném čistém prostředí obsluhovat pětiosé CNC brusky, ale i další moderní výrobní a měřící zařízení.


Výstupem Vaší činnosti budou sady speciálních zakázkových nástrojů z unikátních materiálů pro světové i tuzemské firmy z oblasti automotive, letectví nebo medicíny.


Co očekáváme? Spolehlivost, loajalitu a zodpovědnost. Uvítali bychom střední odborné vzdělání s maturitou ve strojírenském oboru nebo znalosti CNC obrábění.


Ale protože víme, jak specifická je produkce naší společnosti, je nám jasné, že neexistuje vzdělávací instituce, která by Vás na práci technika v Rotaně bezezbytku připravila.


Proto Vám nabízíme individuální přístup a zároveň s tím garantujeme příjemné zázemí mladého kolektivu, stabilní práci s vybavením na světové úrovni a zcela reálnou šanci dalšího profesního růstu.


Chodíte do zaměstnání, kde Vás to netěší? Protloukáte se studiem a nejste si jistí, jestli Vám to celé dává smysl? Tak právě tohle je ta šance, kterou stojí za to vzít vážně.


Zašlete nám co nejdříve svůj životopis včetně popisu praxe a upřesnění svých dovedností z oboru na e-mail zamestnani@rotana.cz. Těšíme se na Vás.

ROTANA a.s. ® VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.